Kategorie výrobků

Prohlédnuté produkty

Informace

Výrobci

Alkohol tester JETT6 Prestige

JETT6

SKLADEM

Alkohol tester JETT6 Prestige

Více informací

998 Kč

Více informací

Tester na alkohol JETT 6 Prestige je digitální profesionální dechový analyzátor alkoholu. Přesný identifikační přístroj, který používá pokročilý integrovaný plynový senzor citlivý na molekuly alkoholu, díky kterému dokáže naměřit i nepatrné množství. Automaticky se vypne po dokončení každého testu. Po opětovném zapnutí proběhne proces proplachování, který trvá 10 sekund. Kalibrace se doporučuje při běžném používání po 3 až 6 měsících, případně po cca 500 měření. Životnost senzoru je kolem 3000 měření. Lze jej vyměnit.

- digitální profesionální dechový tester na alkohol
- tento tester na alkohol používá pokročilý integrovaný plynový senzor ADVANCED SEMI-CONDUCTOR
- jednoduchá výměna senzorů měření pro nepřetržitý provoz alkohol testeru
- napájení testeru na alkohol 2ks 1, 5V typu AA (cca 200 měření)

Tester na alkohol JETT 6 Prestige má dva režimy měření: rychlý bez náustku, pro okamžité orientační určení a pak teprve přesné měření.

U testeru na alkohol JETT Prestige lze jednoduše vyměnit snímač alkoholu v krvi. Pokud použijete snímač na více než 500 měření a je potřeba tento snímač poslat ke kalibraci, můžete snadno vložit snímač druhý a pokračovat v měření. Až se Vám vrátí první snímač z kalibrace, uložíte si jej a po 500 měření druhým snímačem pošlete na kalibraci snímač druhý a zpět vložíte první. Proto se velmi vyplatí si k alkohol testeru JETT 6 Prestige dokoupit snímač druhý a můžete nepřetržitě měřit alkohol bez nutnosti čekat až se vrátí snímač z kalibrace.

 

 

                            Stručný postup výměny

1) Vyšroubujete šroubek umístěný na boční straně přístroje
2) Vysunete horní plastovou krytku
3) Následně vysunete senzor připojený k hlavnímu obvodu
4) Odpojíte starý senzor a připojíte nový (separátně zakoupený senzor je již nakalibrovaný)

V posledním kroku stačí zpět vložit senzor do svého úložiště, připevnit horní plastovou krytku šroubkem a celá výměna je dokončena. Alkohol tester je tak znovu připravený pro používání. 

Stručný postup měření

1. Přístroj se zapne pomocí tlačítka POWER. Spustí se proces startu a stabilizuje se vysoce citlivý plynový senzor. Displej zobrazí odpočítávání, které značí, že probíhají proplachovací cykly a testování elektroniky přístroje. Délka procesu trvá kolem 21 sekund. Dvojí pípnutí, zobrazení READY a symbolu 0 dávají značí ukončení procesu spuštění. (Pokud se během následujících 20 sekund netestuje, zobrazí se znak OUT a přístroj se automaticky vypne).

2. Fouknutím jednoho dlouhého výdechu do náustku po dobu nejméně 3 sekund doprovázený pípnutím test. Dvě krátká pípnutí ohlásí, že množství odebraného vzorku je dostatečné. Přístroj zanalyzuje koncentraci molekul alkoholu v dechu a převede je na obsah alkoholu v krvi.

3. Po dokončení odběru vzorku se zobrazí běžící znak 0 směrem doleva, kdy probíhá samotná analýza. Po 15 sekundách se zobrazí výsledek měření.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Alkohol tester JETT6 Prestige

Alkohol tester JETT6 Prestige

Alkohol tester JETT6 Prestige

Napsat recenzi

15 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: