Kategorie výrobků

Prohlédnuté produkty

Informace

Výrobci

Masážní přístroj TENS AK-2000 III Zobrazit větší

Masážní přístroj TENS AK-2000 III

Rucne-127

SKLADEM

Masážní přístroj AK-2000 využívá mikroelektrotechnologii k masážím, hubnutí a formování těla, díky silným masážním impulsům dokáže zasáhnout i nejhlubší vrstvy tukové tkáně, masážní přístroj AK-2000 nabízí 6 tradičních čínských léčitelských metod nabízí 48 druhů masáží - napájení 1 ks 9 V DC baterie (součástí balení)

Více informací

1 599 Kč

Více informací

Přístroj je určen k masáži svalů pomocí jemných proudových impulsů. Sval se smršťuje a následně protahuje (tímto způsobem je simulováno cvičení). Tento přístroj generuje signály o kmitočtu 2500 Hz, který je schopen zasáhnout nejhlubší vrstvy tukové tkáně. Přístroj je také určen k odstraňování každodenní únavy, napětí a stresu po náročném dni. Slouží k podpoře hubnutí. Přístroj není určen diabetikům, pacientům pro léčbu svalových a jiných nemocí. Nejedná se o zdravotnický prostředek.

Základní informace

 • Volitelná frekvence (1 až 2500Hz) v šesti režimech dodává pocit uvolnění
 • Jedinečným návrhem konstrukce pronikne impuls lehce do kůže
 • Šest tradičních čínských akupunkturních metod nabízí pacientovi 48 druhů masáží
 • Tři různé předvolby pro krk, záda, pas, ruce a nohy nabízí 24 kombinací
 • Okamžité uzamknutí optimální stimulace
 • Displej zobrazující pozice pro umístění elektrod
 • Možnost časování šesti časoměry s odpočítáváním

Frekvenční masážní přístroj Tens AK-2000 III lze bez problémů používat na zádovou oblast maximálně na druhý nejnižší stupeň. Na trupu, krku a hlavové oblasti je použití možné, ale jen na nejnižší intenzitu. Jelikož bylo nezvratně prokázáno, že mícha, která je nejvíce citlivá na elektrický proud, je kryta páteřním krunýřem s vysokým elektrickým odporem, je možno ustoupit od původních velmi striktních omezení použití přístroje na krku a hlavě, ale jen na nejnižší intenzitu.

Tyto režimy masážního přístroje napodobují skutečného maséra pomocí elektronických pulsů působících přímo na konkrétní část těla. Práce přístroje je založena na principu stahování a uvolňování svalů při nízké frekvenci, při které dochází k prokrvení dané části těla. Stimulací vysokou energií lze dosáhnout stejného účinku jako při propíchnutí kůže jehlou (jako při akupunktuře). Navíc proud, který je distribuován v určitém rytmu, stimuluje nervové svaly a tím svalstvo posiluje. To vše zmírňuje únavu a odstraňuje napětí nervové soustavy. Intenzitu elektrických impulzů lze regulovat v deseti krocích.

Dále masážní přístroj Tens AK-2000 III obsahuje tři programy pro eliminaci tělesného tuku a formování postavy (redukce hmotnosti, vypínání pokožky a uvolňování toxických látek). Je možné si také nastavit dobu, po kterou bude masážní přístroj aktivní. Je na výběr mezi šesti časovými údaji, a to 5, 10, 15, 20, 25 a 30 minut. Z nich si uživatel může vybrat ten, který mu nejvíce vyhovuje. Všechny režimy a nastavené parametry včetně pozic pro umístění elektrod jsou zobrazovány na přehledném LCD displeji.

Specifikace

Masáž, hubnutí a formování těla

Přístroj je novou převratnou fitness pomůckou, založenou na poznatcích fyziky, bioniky a elektrobiologie. Masážní přístroj TENS AK-2000 III kombinuje teorie klasické čínské akupunktury s moderní mikroelektronickou technologií, čímž přináší uživateli nové možnosti masáže. Výrobek byl navíc doplněn o možnost posilování a tvarování těla ve 3 úrovních. Mimo jiné masážní přístroj generuje signály s kmitočtem 2500 Hz schopné zasáhnout nejhlubší vrstvy tukové tkáně.

Masážní přístroj Tens AK-2000 III je speciálně navržen pro uvolnění unavených svalů a kloubů a odstranění napětí. Tento masážní přístroj nahrazuje tradiční prvky čínské akupunktury použitím elektrického pulsu přivedeného přímo na požadované místo těla. Masér nabízí skvělý účinek zvláště při masážích krku, zad, beder a kloubů. Přístroj nabízí šest různých programů lišících se intenzitou a frekvencí, které dosahují stejného výsledku jako ruční masáž. Při používání tohoto přístroje se u pacienta zlepší krevní oběh ve svalech, což se projeví zmírněním únavy a posílením svalů. AK-2000 III používá bezpečné malé napětí 9V z baterie, takže proud tekoucí tělem nemůže způsobit poranění ani popáleniny.

Možnosti použití

Domácí ošetření akutních bolestí svalů a kloubů. Podporuje mužské sexuální funkce, zmírňuje nepříjemné pocity během menstruace.

Nepříjemné tělesné stavy, jako je únava celého těla nebo jeho částí, napětí ve spodní části zad, bolest krku a ramenou, namožené svaly nebo šlachy, ztuhlá ramena, bolesti břicha, zubů a hlavy, nespavost.

Estetické tvarování některých částí těla, jako je břicho (například pokleslé po porodu), tvarování prsou, zformování zakrnělého svalstva, a další.

Mechanismus působení na tuky

Nadměrná tuková tkáň je zapříčiněna zvýšeným metabolismem tučných prvků během zažívání. Tento nadbytek vede ke zvětšení tukových buněk a zvýšení jejich počtu. Masážní přístroj Tens AK-2000 III napomáhá redukci hmotnosti intenzivním procvičením nadměrné tukové vrstvy a regulací procesu metabolismu tuků.

Mechanismus působení na chuť k jídlu

Masážní přístroj způsobuje pohyb svalů za účelem spotřeby nadbytečného tuku, a to přímým působením impulsního proudu o vysoké energii a střední frekvenci na kanály a souběžné akupunkturní body v lidském těle.

Působením elektrických impulzů masážního přístroje Tens AK-2000 III se také aktivuje centrum ovládající chuť k jídlu (hypothalamus). Tím se spustí autoregulační pochody, které upravují funkci centra příjmu potravy za účelem snížení chuti k jídlu a regulace samotného tělesného metabolismu. Elektrická stimulace masážním přístrojem zároveň zvyšuje peristaltiku (rytmické smršťování trávícího svalstva) a rovněž podporuje redukci váhy bez jakéhokoli vedlejšího efektu.

Mechanismus působení na potlačení bolesti

Popisovaných efektů je dosaženo stimulací nervových buněk ve svalech tak, aby bylo iniciováno roztahování a smršťování svalů, a tím se zvýší průtok krve oslabenou tkání. To vede k přísunu proteinů a dalších živin potřebných k urychlení zotavení svalů a uvolnění jejich napětí. Pokud jde o akupunkturu za účelem zmírnění následků zánětů a otoků, využívá masážní přístroj TENS AK-2000 III elektrické impulzy o rozdílné amplitudě, které účinkují jako jehly zavedené do různých hloubek a vyvolávají žádoucí účinek.

Elektrický pulzní proud generovaný masážním přístrojem v závislosti na rytmu masáže stimuluje nervy a vyvolává pohyb svalů bez úsilí uživatele. Jedná se o přirozený jev přímo vyvolávaný přístrojem, který, pokud je používán správně, napomáhá navrácení uklidňujících stavů.

Masáž elektrickými impulzy

Z technického pohledu lze masáž označit jako cílený pohyb měkké tkáně. Pohyb svalu lze ovšem také vyvolat průchodem vhodného elektrického proudu z masážního přístroje přes tkáň. Charakter těchto pohybů svalů je pak určen kmitočtem proudu, jeho velikostí a tvarem.

Z toho principu vychází právě přístroj Tens AK-2000 III, který nahrazuje tradičně prováděnou masáž (tj. mechanické působení na měkkou tkáň) působením elektrického proudu. Při volbě jednotlivých druhů funkcí se mění nejen tvar a opakovací kmitočet vysílaného proudu, ale jsou vytvářeny i skupiny impulzů, které simulují tradiční postupy používané v čínské medicíně. Aby byl potlačen efekt adaptace svalů, střídá se i polarita impulzů a pořadí skupin impulzů. Díky speciálním tvarům jednotlivých impulzů je přístroj vhodný i pro akupunkturu elektrickým proudem - tzv. elektroakupunkturu.

Kde pomůže

Při akutních onemocněních jako je: bolest svalů, bolest v kříži, páteře a krčního svalstva, ztuhlé ramena, bolesti břicha, zubů a hlavy. Při estetických problémech: redukce váhy, povislé břicho, zvětšení prsou, volné břicho po porodu.

Frekvenční masážní přístroj Tens AK-2000-III lze bez problémů používat na zádovou oblast maximálně na stupeň 1 a 2. Na Trupu a krku je použití možné, ale jen na nejnižší hladině intenzity 1 a 2.

Jelikož bylo nezvratně prokázáno, že mícha, která je nejvíce citlivá na elektrický proud je kryta páteřním krunýřem s vysokým elektrickým odporem, je možno ustoupit od původních velmi striktních omezení použití přístroje na krku a hlavě. I zde je možno masážní přístroj Tens AK-2000 III používat, ale jen v nejnižších intenzitách.

Obsah balení

 • Elektronický masážní přístroj
 • Manuál k výrobku
 • 4 oddělené nalepovací elektrody
 • 2 vycpávky
 • 2 kabely
 • Baterie

Technické údaje

 • Napájení: 9V
 • Frekvence: 1 - 2500 Hz
 • Pracovní teplota: 5 - 40 °C
 • Vlhkost: do 80 %
 • Hmotnost: 160 g

Upozornění

Pozor: Masážní přístroj Tens AK-2000 III není zdravotnický prostředek.

Masážní přístroj Tens AK-2000 III je stimulační relaxační prostředek určený pouze pro domácí použití. Nejedná se o zdravotnický prostředek. Není určen pro odstranění zdravotnických obtíží, které může posoudit a odstranit pouze lékař.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Masážní přístroj TENS AK-2000 III

Masážní přístroj TENS AK-2000 III

Masážní přístroj AK-2000 využívá mikroelektrotechnologii k masážím, hubnutí a formování těla, díky silným masážním impulsům dokáže zasáhnout i nejhlubší vrstvy tukové tkáně, masážní přístroj AK-2000 nabízí 6 tradičních čínských léčitelských metod nabízí 48 druhů masáží - napájení 1 ks 9 V DC baterie (součástí balení)

Napsat recenzi

14 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: