Kategorie výrobků

Prohlédnuté produkty

Informace

Výrobci

Čistič vzduchu BONECO P500

P500

SKLADEM

Čistič vzduchu

Více informací

15 977 Kč

Více informací

Čistič vzduchu BONECO P500

Čistička vzduchu BONECO Healthy Air P500 je špičkový přístroj pro úpravu vzduchu pro potřeby alergiků, astmatiků i všech, kteří chtějí žít ve zdravějším prostředí. Poskytuje vysoce účinné čištění vzduchu v domácnosti nebo v kanceláři v souladu s vašimi preferencemi a je zároveň moderním doplňkem s vytříbeným vzhledem. Vícestupňové filtry pracují jako aktivní ochranné štíty proti i těm nejmenším částicím ve vzduchu. BONECO P500 se standardně dodává s filtrem „ALLERGY“ zkonstruovaným pro potřeby alergiků. Podle své konkrétní potřeby můžete poté zvolit filtr „BABY“ určený pro rodiny s dětmi nebo „SMOG“ pro domácnosti kuřáků, do center měst a podobně zatížených prostorů.

Přístroj nabízí celou řadu funkcí a provozních režimů. Podrobnosti naleznete v návodu k obsluze, který je ke stažení níže na této stránce.

Vlastnosti filtru ALLERGY:
Kazeta multifiltru ALLERGY odstraňuje více než 99% alergenů ze vzduchu. Tím snižuje náchylnost k alergiím. Složení filtru vychází z potřeb alergiků, skládá se z předfiltru, speciální vrstvy pro alergiky, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Tato kombinace účinně zachycuje prach, pyl, vlasy, zvířecí srst, viry, mikroorganismy, roztoče a jejich výtrusy, škodlivé plyny a nepříjemný zápach.

Vlastnosti filtru BABY:
Udržuje vaši rodinu v bezpečí před viry a bakteriemi. Patentovaná technologie enzymového filtru je účinná na mikroorganismy. Kazeta multifiltru BABY se skládá z předfiltru, enzymového filtru, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Toto složení účinně odstraňuje prach, pyl, zvířecí srst, mikroorganismy, houby, spory plísní, bakterie, škodlivé plyny a nepříjemný zápach.

Vlastnosti filtru SMOG:
Filtr vhodný do prostorů s kuřáky a do městské zástavby, kde je znečištění výfukovými plyny nebo chemickými zplodinami. Snižuje objem tabákového kouře, škodlivé plyny, formaldehyd, zápachy, výfukové plyny. Odstraňuje přes 99% jemného prachu. Kazeta multifiltru SMOG je složena z předfiltru, HEPA filtru a extra účinné vrstvy aktivního uhlíku.

Technická data

napětí: 230 V / 50 Hz

příkon: 30 W

výkon: 280 m³/hod

pro místnost: do 28 m² / 70 m³

rozměry (dך×v): 22,4 × 45 × 64,2 cm

hlučnost: 25 – 60 dB(A) (dle zvoleného režimu)

hmotnost: 7,35 kg (8,2 kg s filtrem BABY)

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Čistič vzduchu BONECO P500

Čistič vzduchu BONECO P500

Čistič vzduchu

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: