Kategorie výrobků

Prohlédnuté produkty

Informace

Výrobci

Masážní pás zeštíhlující multifunkční BODYVIBRA

MC0185B

SKLADEM

Toužíte po příjemném cvičení v pohodlí a klidu Vašeho domova? Nemáte čas navštěvovat posilovny a fitness centra? Nebo nemáte dostatek finančních prostředků? Máme pro Vás jedinečné řešení – Posilovací masážní pás na břicho BODY VIBRA !

Více informací

1 499 Kč

Více informací

Toužíte po příjemném cvičení v pohodlí a klidu Vašeho domova? Nemáte čas navštěvovat posilovny a fitness centra? Nebo nemáte dostatek finančních prostředků? Máme pro Vás jedinečné řešení – Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B! Není nic snazšího než si pořídit náš jedinečný Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B, který opravdu dokáže splnit Vaše přání. Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B je jedním z produktů moderní péče o tělo.

Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B spojuje tradiční masážní techniky a moderní technologie.


Základní informace produktu Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B • dvojitý zeštíhlující efekt díky dvěma výkonným motorům
 • poskytuje vibrační masáž, EMS masáž a Light terapii
 • formování postavy zejména v oblasti břicha, pasu a zad
 • možnost použití na jiné části těla jako jsou nohy, boky, stehna, ramena
 • zlepšuje krevní oběh
 • dopřává Vašim svalům potřebnou relaxaci
 • zmírňuje bolest a pozitivně působí na odstranění stresu
 • ulevuje bolestem zad
 • možnost rozšířit o další masážní nástroje
 • možnost nastavení několik masážních programů
 • jednoduché ovládání
 • příjemný materiál, který zajišťuje vysoký komfort a pohodlí pro uživatele
 • snadná údržba a použití
 • skladný a přenosný
 • široké možnosti použití
 • použitelnost kdekoliv a kdykoliv
 • použití z pohodlí Vašeho domova
Podrobný popis a specifikace produktu Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B
Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B poskytuje vysokorychlostní oscilační masáž, která je navíc doplněna souběžnou EMS masáží a Light terapií. Tyto procesy dohromady zajišťují efektivní aintenzivní terapii, která je ideální pro všechna místa Vašeho těla, na kterých se potřebujete zbavit přebytečného podkožního tuku nebo pouze posílit či vytvarovat danou partii Vašeho těla. Systém dvou eliptických oscilačních motorů svou činností podporuje krevní oběh, zásobování buněk a tkání kyslíkem a potřebnými živinami, což dělá proces hubnutí a tvarování těla efektivnější a zdravější.

Light terapie je intenzivní světelná stimulace. Tato Light terapie aktivuje vazivové buňky kůže, které produkují látky, například kolagen, jenž je nezbytné pro kůži. Tím pomáhá Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B také zvyšovat produkci kolagenu a elastinu, které navrací kůži pružnost, přirozenou pevnost, mladistvý vzhled a přirozenou barvu a zamezuje tvorbě vrásek.
Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B funguje na principu několika technologií a to:


Hluboké frekvenční pronikání
Frekvence převážné o středním kmitočtu zlepšují pronikání hluboko do kůže.

EMS (elektronická stimulace svalů) a vibrace
Díky dvěma výkonným motorům a frekvenční technologie maximalizují efekt hubnutí, zatímco asymetrický cyklónový pohyb s nízko a středně frekvenční stimulací  proniká hluboko do kůže a stimuluje podkožní pohybové systémy (nervy a svaly) a touto stimulací je nutí k opakovanému stahování a roztahování. Tím dochází k přirozenému posilování svalů a tvarování problémových partií vašeho těla.

Vibrace
Vibrace jsou zajišťovány asymetrickým pohybem dvou motorů. Dvoumotorový systém poskytuje dynamickou a efektivní cyklónovou masáž pro hubnutí a péči o zdraví. Dvoumotorový systém zlepšuje krevní a lymfatický systém, což napomáhá redukovat tuková úložiště a celulitidu.

EMS (elektronická stimulace svalů)
Je založena na principu redukce s efektem vytrvalé tolerance při použití Frekvenční technologie s různými druhy vln. Chemická reakce vzniklá ze svalových stahů, spaluje tuk a glykogen ve svalech a výsledkem jsou vyrýsované svaly. Stimulace s frekvencí 1~30 Hz přináší efekt akupunktury na Vaše problémové partie.


Shrnutí produktu Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B

Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B je vysoce účinný a oblíbený pomocník pro domácí cvičení. Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B však není určen pouze pro ty, kteří potřebují zhubnout, ale Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B je určen také pro ty, kteří si chtějí udržovat své tělo v dobré kondici. To však zdaleka není vše, co tento Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B nabízí. Doma i na cestách se stane Posilovací pás BODY VIBRA MC0185B Vaším nejmilejším společníkem. Proto neváhejte a vyzkoušejte!

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Masážní pás zeštíhlující multifunkční BODYVIBRA

Masážní pás zeštíhlující multifunkční BODYVIBRA

Toužíte po příjemném cvičení v pohodlí a klidu Vašeho domova? Nemáte čas navštěvovat posilovny a fitness centra? Nebo nemáte dostatek finančních prostředků? Máme pro Vás jedinečné řešení – Posilovací masážní pás na břicho BODY VIBRA !

Napsat recenzi

7 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: