Kategorie výrobků

Prohlédnuté produkty

Informace

Výrobci

Směs bylinek pro inhalaci Zobrazit větší

Směs bylinek pro inhalaci

SJH 200

SKLADEM

Směs 8 druhů bylinek, vhodných pro inhalaci.

Více informací

225 Kč

Více informací

Směs 8 druhů bylinek, vhodných pro inhalaci.

Použití bylin
Každý sáček může být použit třikrát. Sáčky obsahují účinnou směs bylin, které léčebně působí na močové, pohlavní nebo dýchací ústrojí. Prostřednictvím bylinné směsi má léčba zesílený účinek. Byliny můžete používat v kombinaci vlastních bylin a léčiv.
Vůně bylin se lépe rozloží při inhalaci, když přidáte do vody 1 ~ 2 kapky bylinného oleje nebo přidáte vybrané sušené byliny.
Sáčky s bylinným extraktem obsahují směs léčivých bylin, ale zejména
pelyněk.


Pelyněk je hořká, aromatická léčivá bylina. Vyrůstá z keře rodu Artemisia z čeledi Asteraceae a pro své bohaté léčebné vlastnosti se distribuuje po mnoha zemích světa. Bylina má mnoho malých, zelenavě žlutých květů, listy obvykle rostou kolem kmene, mohou být zelené, šedavě zelené, bílé nebo stříbrné. Pelyněk je vytrvalá rostlina, která přežije chladné zimy.
Čínská medicína připisuje pelyňku značný léčebný význam. Zmírňuje zdravotní problémy při hepatitidě, žaludeční nevolnosti a křečích, plynatosti, zácpě, pomáhá při průjmech, poruchách trávení nebo výskytu parazitů. Pravidelné inhalace pelyňku preventivně působí proti chřipce a potížím dutiny ústní. Číňané a Korejci pelyněk hojně využívají pro revmatické potíže. Severozápad Jižní Koreje je díky blízkosti moře a skalnatému terénu ideálním prostředím pro pěstování pelyňku. Pelyněk z oblasti Jižní Koreje se pro jeho širokospektré využití prudce rozšířil hlavně do Číny a Japonska.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Směs bylinek pro inhalaci

Směs bylinek pro inhalaci

Směs 8 druhů bylinek, vhodných pro inhalaci.

Napsat recenzi

19 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: