Kategorie výrobků

Prohlédnuté produkty

Informace

Výrobci

Krční masážní přístroj MC0133

136

SKLADEM

Krční masážní přístroj je vyroben z měkké na dotek příjemné látky a vyplněn molitanem. To zajišťuje téměř neomezené tvarování masážního polštáře, který se tak přizpůsobí jakékoliv velikosti krku.

Více informací

250 Kč

Více informací

Masáž krku MC0133

Bolest krku a ztuhlost krku je jedním z nejčastějších problémů, který postihuje dospělé osoby všech věkových kategorií. Příčin těchto bolestí může být několik, ale nejčastěji to jsou dlouhé sezení, opakovaná činnost namáhající krční svaly nebo spánek v nesprávné poloze. Masážních přístrojů určených pro masáže krku je velké množství a jedním z nich je také tento krční masážní přístroj MC0133, který kromě klasické vibrační masáže nabízí také funkci magnetoterapie.

Tento masážní polštářek je vyroben z měkké na dotek příjemné látky a vyplněn molitanem, což mu zajišťuje téměř neomezené tvarování. Díky tomu se polštářek přizpůsobí jakékoli velikosti krku. Pro upevnění polštářku na krk slouží pásek se suchým zipem, pomocí kterého lze polštářek upevnit tak, že bude přesně kopírovat zakřivení krku a prováděná masáž tak bude maximálně účinná. Uvnitř přístroje se nachází vibrační motor zajišťující účinnou vibrační masáž. Vibrační masáž je vhodná zejména pro uvolnění ztuhlých krčních svalů, zajištění jejich správného prokrvování a odstranění jejich bolesti.

Kromě vibrační masáže však tento masážní přístroj nabízí také funkci léčebné magnetoterapie. Uvnitř polštářku jsou umístěny čtyři silné magnety, které mají příznivé účinky na lidské tělo. Léčivé účinky magnetu jsou známy již několik století. Léčení pomocí speciální rudy zvané magnetovec využívali již staří Číňané nebo také samotná Hippokrates. Princip magnetoterapie spočívá v působení umělého magnetického pole na lidský organismus. Jedná se tedy o bezpečnou neinvazivní fyzikální terapii, při které je generováno vnější magnetické pole, které ovlivňuje magnetické pole uvnitř lidských buněk. Magnety působí na nabité ionty uvnitř buněk a zlepšují tak rovnováhu mezi elektricky kladně nabitým povrchem buňky a záporně nabitým vnitřkem. Magnetoterapie pozitivně ovlivňuje biochemické pochody uvnitř buněk organismu a zlepšuje průchodnost buněčných membrán. To má za následek lepší a rychlejší okysličování buněk a zlepšené zásobování buněk důležitými látkami, což vede ke zlepšení procesu metabolismu.

Magnety v polštářku tedy generují magnetické pole, které působí na nervová vlákna krčních svalů a tím omezuje přenos bolestivých vzruchů z nervových zakončení postižených částí těla do mozku, což ve výsledku znamená odstranění bolesti těchto svalů. Zároveň toto magnetické pole také příznivě působí na buňky svalů a zrychluje proces jejich regenerace.

Polštářek je snadno přenositelný a můžete jej používat kdekoli budete chtít, neboť je napájen pomocí dvou AAA baterií 1,5V. Můžete jej tedy bez problému brát s sebou na cesty a používat jej například při dlouhém cestování autobusem nebo vlakem. Ovládání masážního přístroje MC0133 je velice jednoduché, k ovládání se používá jediné tlačítko, kterým se masáž zapíná a také vypíná.

Technické parametry
Model: MC0133
Typ masáže: Vibrační
Další funkce: Magnetoterapie (4 magnety)
Napájení: 2x AAA baterie 1,5V
Rozměry: 660 x 110 x 50mm

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Krční masážní přístroj MC0133

Krční masážní přístroj MC0133

Krční masážní přístroj je vyroben z měkké na dotek příjemné látky a vyplněn molitanem. To zajišťuje téměř neomezené tvarování masážního polštáře, který se tak přizpůsobí jakékoliv velikosti krku.

Napsat recenzi

4 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: