Kategorie výrobků

Prohlédnuté produkty

Informace

Výrobci

Profesionální tukoměr BT-905

311

SKLADEM

Profesionální tukoměr BR-905 je jedním z nejmodernějších přístrojů na měření tuku v těle. Funguje na principu měření odporu lidského těla,díky kterému dokáže zjistit nejen váhu Vašeho těla,ale nabízí také 8 dalších velmi důležitých měření.

Více informací

3 281 Kč

Více informací

Tento přístroj poskytuje orientační měření tělesného tuku u zdravých osob v domácím prostředí, fitness centru apod. mimo zdravotnická zařízení. Nejedná se o zdravotnický prostředek pro lékařskou diagnostiku.

Profesionální tukoměr BT-905 je jedním z nejmodernějších přístrojů na měření tuku v těle. Funguje na principu měření odporu lidského těla, díky kterému dokáže zjistit nejen váhu Vašeho těla, ale nabízí také 8 dalších velmi důležitých měření. Používání tukoměru BT-905 je ideální když chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu, udržet si dobrou kondici nebo pokud chcete jednoduše zjistit, jak na tom jste.

Základní informace o produktu

Profesionální tukoměr BT-905 dokáže během několika sekund určit aktuální váhu tuku (lbs FAT) a netukové tkáně (lbs LEAN) v těle. Tento údaj je vyjadřován v librách, pro lepší orientaci je nabízeno také přepočítání těchto údajů na procenta (funkce %FAT a % LEAN). Velmi významnou funkcí tohoto tukoměru je také určení objemu vody ve Vašem těle (Pints of water), nebo BMR – bazální metabolismus – udává hodnotu energie v kilokaloriích, která je nutná pro udržení základních životních funkcí organismu ve stavu absolutního klidu, kdy nervy, svaly a trávící systém jsou nečinné.

Další funkce profesionálního tukoměru BT-905

Tento profesionální tukoměr je výborným rádcem v případě snahy o redukci váhy. Díky svým funkcím Target Wieght a Target Percent Fat Vám bude nenahraditelným rádcem. Funkce Target Weight – cílová váha – tukoměr určí optimální váhu, jaké byste měli dosáhnout pro optimální kondici Vašeho organismu. Funkce Target Percent Fat – cílový podíl tuku – tukoměr vypočítá optimální podíl tukových tkání odpovídající Vašemu věku a pohlaví.

Výhody profesionálního tukoměru BT-905

Tento jedinečný tukoměr využívá moderní technologie k tomu, aby Vám poskytl požadované informace o Vašem organismu co nejrychleji. Zahrnuje v sobě 8 funkcí, čímž se řadí mezi nejlepší přístroje své kategorie. Profesionální tukoměr BT-905 má jednoduché ovládání pomocí přehledné klávesnice a LCD displeje, je tedy vhodný opravdu pro každého. Díky nízké hmotnosti je lehce přenosný, můžete jej tedy použít všude tam, kde potřebujete.

Tento jedinečný profesionální tukoměr BT-905 Vám pomůže maximalizovat užitek z vašich cvičebních či dietních programů, podpoří budování svalů a stane se pomocníkem při hlídání přebytečných nebo nedostatečných kalorií!

Technické údaje

  • hmotnost přístroje (včetně baterií): 1,5 kg
  • napětí při testování: méně než 1 mA
  • testovací frekvence: přibližně 50 KHz
  • napájení: speciální adaptér nebo 2 ks DC 9V baterií
  • velikost: 66x176x208 mm

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Profesionální tukoměr BT-905

Profesionální tukoměr BT-905

Profesionální tukoměr BR-905 je jedním z nejmodernějších přístrojů na měření tuku v těle. Funguje na principu měření odporu lidského těla,díky kterému dokáže zjistit nejen váhu Vašeho těla,ale nabízí také 8 dalších velmi důležitých měření.

Napsat recenzi

7 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: